Možnost on-line rezervace! Klikněte ZDE!

O nás

Vítejte na stránkách relaxačního a sportovního centra “Relaxsports” , který se nachází v městské části Povel, na ulici Jánského 8 v Olomouci.

Relaxsports centrum více jak 11 let nabízí svým klientům kvalitní služby. Před pár měsíci prostory squash centra prošly kompletní rekonstrukcí, díky které nyní poskytují velice luxusní a kvalitní prostředí pro sport a odpočinek. K dispozici jsou čtyři klimatizované squashové kurty FIBERESIN a fitnes posilovna. Otevřeno máme denně od 8 do 23 hodin, ovšem doporučujeme si včas podat rezervaci.

Za zmínku jistě stojí dodat, že naši zákazníci si mohou u nás zapůjčit nebo i koupit řadu sportovních potřeb pro squash – od raket zn. SAXON,DUNLOP, přes míčky DUNLOP, tak omoty, ponožky, ručníky, kosmetiky do sprchy, atd.

Věříme, že se Vám v našem centru Relaxsports bude líbit a strávíte u nás pěkné sportovní i společenské chvíle. Náš personál se bude snažit pro to udělat maximum, aby chvíle u nás strávené patřily k Vašim hezkým zážitkům.

Přihlásit seAktuality

21.07.2011 CENIK POSILOVNY + TELEFONNÍ KONTAKT: 776 882 004
- STUDENTSKÝ JEDNORÁZOVÝ VSTUP - 60,- k ...
celý článek

15.01.2009 CENÍK SQUASH + TELEFONNÍ KONTAKT 732 969 953
PO-PÁ:

7-14 hod 150 Kč / 1 ho ...
celý článek

Archiv aktualit

Squash

Squash je hra pro dva hráče podobná tenisu. Hraje se na uzavřeném hřišti speciálními raketami a míčkem na squash.

Squashová raketa a míček

Nevíte jak se squash hraje a chtěli by jste se o něm něco dosvědět ? Zajímá vás historie tohoto sportu ? Pro více informací klikněte zde.